KONST / Litografier / Litografi 4718048
*
nr 471 8048
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Litografi, Madeleine Pyk 'broder Marx' 19/250
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 juni 2007
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/6 08:39:45
1
1.200 kr
3/6 21:31:06
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier madeleine pyk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2118 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), "Ryttare". Signerad "Rosa..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:27
-
2114 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "Skeppsholmen". ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:23
-
2117 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "sweiz". Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:15
*
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
nr 471 8048
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Litografi, Madeleine Pyk 'broder Marx' 19/250
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 juni 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/6 08:39:45 | 1 | 1.200 kr |
3/6 21:31:06 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier madeleine pyk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2118 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), "Ryttare". Signerad "Rosa..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:27 -
2114 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "Skeppsholmen". ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:23 -
2117 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "sweiz". Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:15